Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Kazimierzy Wielkiej - Wypominki Godz. 10.30

Server Time: 2018-08-19 01:58:15

Wypominki Godz. 10.30

aktual. 05.12.2017 r.

Naszym modlitwom polecają się zmarli papieże, biskupi diecezji kieleckiej: ks. Biskup Kazimierz Ryczan, księża pracujący w naszej parafii: ks. prałat Jerzy Kantyka, księża pochodzący z naszej parafii, siostry zakonne, polegli w obronie Ojczyzny i nasi bliscy zmarli:

+ Edmund Tytko, Zdzisław Dzióbek, ++ rodz. Tomczyków i Brodów, + Stanisław, Julian, Franciszek, Jadwiga, Franciszek Możdżeń, + Anna, Stanisław, Antoni, Józef Skuta, + Maria Klimaszewska, + Antonina, Stanisław Wiesiołek, + Marian Rogozik, ++ rodz. Berusiów, Blicharzów, Baranów, + Zofia, Stefan Skuta, + Andrzej Garbaś, + Genowefa, Włodzimierz Kowalscy, + Janina Tratkiewicz, Teofila, Kazimierz Węglewscy, + Danuta Nowak, Weronika, Bronisław Skuta, + Bronisława Sitko, ++ rodz. Sitków, + Katarzyna, Józef Korczak, + Mariusz Tytko, Feliksa, Bronisław Siwiec, Stanisław Tytko, + Stanisława, Jan Cedro, + Zofia, Stanisław Kulpa, ++ rodz. Kulpów i Dzióbków, + Jan Piwowarczyk, Jan, Maria Rumer, + Leszek Pytel, Zygmund Siwiec, + Stanisław, Krzysztof, Janina Bojko, + ks. Leopold – Jerzy Michalski, + Marianna, Kazimierz Nowaccy, Janusz Gliński, + Michał Pawelec, Stefan Kościeniak, + Wiesław Malara, Feliksa, Jan Soswa, + Maria, Wawrzyniec, Janusz Wójcik, + Katarzyna, Kazimierz, Stefan, Władysław Kusak, Katarzyna, Halina, Władysław Kusak, ++ rodz. Sekułów, Alicja Wieczorek, + Henryk Maj, Kazimierz, Ruta Knopek, + Stefan Klimek, Julian Kołton,

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Naszej modlitwie polecają się zmarli:

+ Stanisława Stanisław Turek , Jan Kaciński, Mieczysław Cyranek, Stanisław Trączyński, Stanisława Stefan Kusak, Zofia Ignacy Gącik, ++ rodz. Saganów, Kazimiera Stefan Wilk, Marianna Bolesław Kowalscy, ++ rodz. Aniołów, Janina Mieczysław Parada, ++ rodz. Paradów, Maria Wywiał, Maria Czesław Kupisz, ++ rodz. Falęckich, Julian Sobieraj, Irena Stefan Widłak, Włodzimierz Kuliś ++ rodz. Kulisiów, Gołdów, Olendrów, Janina Stanisław Dziula, Władysława Stanisław Maj, Wiktor Mereżuk, Tadeusz Możdżeń, Helena Stefan Marosek, ++ rodz. Marosków i Wielochów, Otolia Zenon Karbowniczek, Marian Gliński, Maria Wojas, ++r rodz. Wojasów i Franasików, Bolesław Przemysław Garbarz, Artur Twardowskich, ++ rodz. Cieślików, Marcin Mróz Jan Radosz, ++ rodz. Radoszów, Sawerów ++ Rodz. Stobnickich, Folgów, Stanisław Karbowniczek Jan Antonowicz, Janina Julia Jan Magiera, Agnieszka Włodzimierz Aleksandra Chmura, Tadeusz Dziubka, +rodz. Chętkowskich, Jacek Małaczek, Helena Edward Malmon, Jadwiga Andrzej Klimczyk, Wanda i Kazimierz Skoczek, ++ rodz. Sodów i Jedynaków, Władysław Zofia Jerzy Zajma, Wiktoria Franciszek Zawrzykraj, Stanisław Biel, Marian Łazarz Janina Mieczysław Dyszewski, ++ rodz. Dyszewskich, Ćwiertniów, Lutych, Wilków, Michno, Kaczorowskich, +rodz. Kusaków, Barańskich, Pierzchałów, Maria Kwapień, + Marek Ostrowiecki, ++ rodz. Ostrowieckich, Majów, Stobnickich, +rodz. Falęckich i Misiewiczów.

Naszej modlitwie polecają się zmarli:

+Stanisław Kowalski, Tadeusz Kuliś, +Andrzej Zapiór Helena Stanisław Magiera, + Zofia, Marian Wieczorek, ++ Wieczorków, ++ Gorgoniów, Koneweckich, Zofia, Andrzej, Stanisław Ciupidro, Maria, Marian, Marianna, Stanisław Łazarz, Janina, Stanisław Nowak ++ Baranów, Otolia, Józef, Anna, Antoni Gaudyn, Jerzy Wilk, ++ Wilków, Stefan Kusak, Stanisława Klimczyk, Bronisława, Stanisław Niedbalscy, Henryk Robakowski, Marianna, Stanisław Adamek, Stanisława, Adam Stasik, Mieczysław, Bogumił, Rozalia, Michał Minor, Stanisław Dziula, Stanisław Wilk, Maria, Tadeusz Krępa, Alina Biernat, Leokadia, Kazimierz Bogal, ++ Bogalów, Przeniosłów, Bańdurów, Anna, Stanisław Glińscy, Irena, Władysław Maj, Zofia, Włodzimierz Zwolańscy, Por. Józef Zwolański, Mjr. Ludwik Zwolański, ++ Zwolańskich, Kusaków, Marianna, Stanisław Galwas, Janina, Józef Więckowicz, Adela, Antoni Antos, Stefan, Maria Rubacha, Marianna Włusek, ++ Rubachów, Zdzisław Maj, Marianna, Feliks, Stanisław Więckowicz, Władysława, Stanisław  Buccy, Jakub Marianna Małgorzata Barbara Turek, Dariusz Bałaga, ++ rodz. Bałagów i Wasików, Stefania, Stanisław, Zdzisław Grzywna, Janina Marian Wiesław Konieczny, Zofia, Kazimierz Klimczyk, Jan Teresa Bańduła, Helena Stanisław Marzec, Stanisław Stopnicki, Maria Henryk Wcisło Wcisło, Jadwiga Ryszard Ćwiertnia, Marian Menkała, Stanisław Dewerenda, Stanisław Słupik.

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, †
daj naszym zmarłym udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, *
aby mogli na wieki oglądać Ciebie,  swojego Stwórcę i Odkupiciela.
Przez Chrystusa Pana naszego.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.