Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Kazimierzy Wielkiej - Wypominki Godz. 16.00

Server Time: 2018-08-19 01:59:35

Wypominki Godz. 16.00

aktual. 05.12.2017 r.

Naszym modlitwom polecają się zmarli papieże, biskupi diecezji kieleckiej, ks. Biskup Kazimierz Ryczan, księża pracujący w naszej parafii, ks. prałat Jerzy Kantyka, księża pochodzący z naszej parafii, siostry zakonne, polegli w obronie Ojczyzny i nasi bliscy zmarli:

+ Juliusz Tuleta, ++ rodz. Tuletów i Rogalów, + Maria, Lucjan Stopniccy, + Kazimierz Śliz, + Stefan, Irena, Ryszard Wieczorek, + Stefan, Władysława Marzec, ++ rodz. Marców, + Marcin, Genowefa, Stanisław Biel, + Weronika, Stanisław, Stefan Biel, + Katarzyna Kawecka, + Teresa, Marian Mirosccy, + Zofia, Kazimierz, Feliksa Cebula, Stanisław Kocel, + Stanisława, Zygmunt, Jerzy Cebula, + Helena, Henryk Kulpa, Agnieszka, Mateusz Śmiałek, rodz. Kulpów, Helena, Jan Izbińscy, Halina Zielińska, ++rodz. Izbińskich, Nowaków, + ks. Prałat Jerzy Kantyka, Anna, Zbigniew Anyż,+ Józef, Wiktoria, Jerzy Klimczyk, + Edward Piotrowski, ++ rodz. Piotrowskich, + Jan Zioło, Genowefa Maria MariannaAndrzej Stępień.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Naszej modlitwie polecają się zmarli:

Bronisława, Wojciech Kwiecień, + Józefa, Stefan Baran, + Zygmunt Wilk, Antoni Lisikiewicz, Wiktoria Podsiadło, + Rozalia, Stanisław Klimczyk i zm. z całej rodziny + Jerzy Okopień, Maria Morys-Kwaśna, Eleonora, Jan Węglewscy, + Maria, Franciszek Janczur, + Artur Najman, + Zdzisław Najman, Helena Węglewska, + Bogumiła, Alina Majcherczyk, + Stanisław, Stanisław, Janina Fular, + Stanisława, Leon Klimczyk, + Bogusław Włusek, ++ rodz. Włusków, Sobierajów, + Zofia Porębska, Leokadia Jaros, + Waldemar Klimczyk, + Marian, Irena, Włodzimierz Sitko, + Feliksa, Władysław Nocoń, + Zofia, Józef Tuleta, Leon, Janina Szczepanik, Mieczysław, Marianna Łata, Bronisław Lubera, Mateusz, Anna Kudła ++ Pasztaków, Kudłów, Janina, Daniel Parada, Wanda, Wojciech Zapiór, Jan Gruszka, Maria, Józef Sodo ++ Sodo, Zofia, Karol Żywczyk ++ Żywczyków, Beata Konewecka, Janina Gaik, + rodz. Kaletów, Pozierakó1), Nowaków, Makolów, +rodz. Malewskich, Domagałów, Krystyna Lech, + rodz. Augutynów, Kwietniów i Liszajów.

Boże, Ty sprawiłeś, że Twój Syn zwyciężył śmierć i wstąpił do nieba, †
daj naszym zmarłym udział w Jego zwycięstwie nad śmiercią, *
aby mogli na wieki oglądać Ciebie,  swojego Stwórcę i Odkupiciela.
Przez Chrystusa Pana naszego.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie,
a światłość wiekuista niechaj im świeci.
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.